>x
Dvojice ve městě
043

Josef Tockstein (1912 - 1992)

Dvojice ve městě, 1967

olej na sololitu, oboustranné | 49,7 x 35,3 cm | sign. vzadu TO 67, opatřeno razítkem pozůstalosti

VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 7 000 Kč