Dívka
045

Vladimír Novák (1947)

Dívka, 1969

olej na plátně | 31 x 30 cm | sign. vzadu V. Novák 10. 6. 1969

Literatura: Vladimír Novák, Krásné dny, nestránkováno, Peron, Praha, 2001

VYVOLÁVACÍ CENA: 30 000 Kč