Zátiší s ovocem
046

Jiří Michálek (1926 - 1994)

Zátiší s ovocem, 1974

akryl a olej na solilitu | 45 x 55 cm | sign. Michálek 74 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 4 500 Kč