Zátiší
048

Josef Tockstein (1912 - 1992)

Zátiší, 1980

olej na sololitu, oboustranné | 25,7 x 56,3 cm | sign. TO 80, vzadu opatřeno razítkem pozůstalosti

VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 100 Kč