Okno
055

Miroslav Štolfa (1930)

Okno, 1994

olej na plátně | 90 x 70 cm | sign. Miroslav Štolfa 94

VYVOLÁVACÍ CENA: 16 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 21 000 Kč