Sfinga
058

Kája Saudek (1935 - 2015)

Sfinga, nedatováno

tisk na plechu | 47,5 x 36 cm | sign. v tisku

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 11 000 Kč