S. O. L.
060

František Matoušek (1967)

S. O. L., 2002

akryl na vypárávané jeansovině | 20 x 30 cm | sign. vzadu Matoušek 2002 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 20 000 Kč