Lama
081

Petr Nikl (1960)

Lama, 2016

kombinovaná technika na papíře a plátně | 130 x 60 cm | sign. vzadu Petr Nikl 2016 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč