Pochoutka
082

Erik Binder (1974)

Pochoutka, 2016

akryl na plátně | 60 x 49,5 cm | sign. vzadu Erik Binder 2016 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 22 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 23 000 Kč