Kouzelná skříňka
089

David Kolovratník (1978)

Kouzelná skříňka, 2020

olej na plátně | 40 x 40 cm | sign. vzadu Kolovratník 2020

VYVOLÁVACÍ CENA: 8 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 8 000 Kč