Dvě dimenze
094

Miloš Englberth (1974)

Dvě dimenze, 2021

olej na plátně | 65 x 50 cm | sign. Englberth 2021

VYVOLÁVACÍ CENA: 21 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 29 000 Kč