>x
Tanečnice
098

Jiří Jaška (1906 - 1982)

Tanečnice, 1931

akvarel, pastel, tuš a tužka na papíře | 36,8 x 27,3 cm | sign. Jaška 31

PROVENIENCE
Získáno z pozůstalosti významného historika umění.

VYVOLÁVACÍ CENA: 700 Kč
VYDRAŽENO ZA: 700 Kč