Na vsi
099

Jaroslav Grus (1891 - 1983)

Na vsi, 1942

akvarel na papíře | 40 x 47 cm | sign. J. Grus 42 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 000 Kč