Dívka s květinami
105

Miroslav Tichý (1926 - 2011)

Dívka s květinami, 1952

akvarel na papíře | 43,9 x 30 cm | sign. M. Tichý 52

VYVOLÁVACÍ CENA: 9 000 Kč