Náves
106

Josef Tockstein (1912 - 1992)

Náves, nedatováno

pastel, akvarel a tuš na papíře, oboustranné | 25,7 x 56,3 cm | sign. TO, vzadu opatřeno razítkem pozůstalosti | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč