Střechy
109

Josef Tockstein (1912 - 1992)

Střechy, 1968

akvarel na papíře | 29,2 x 41 cm | sign. TO 68, vzadu opatřeno razítkem pozůstalosti | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč