Z cyklu Krušné hory
110

Svatopluk Klimeš (1944)

Z cyklu Krušné hory, 1982

akvarel, koláž na papíře, páleno bengálským ohněm | 60 x 84 cm | sign. Klimeš 82, opatřeno vypalovanou značkou K

VYVOLÁVACÍ CENA: 11 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 11 000 Kč