Krajina
114

Jiří Mrázek (1920 - 2008)

Krajina, 1986

akvarel, tempera a pastel na papíře | 60 x 73 cm | sign. Jiří Mrázek 1986

VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 5 000 Kč