Optimismus
115

Jiří Georg Dokoupil (1954)

Optimismus, 1990

pastel na papíře | 40 x 29 cm | sign. vzadu Dokoupil 1990 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 5 500 Kč