Nástroje pro W. A. Mozarta
117

René Roubíček (1922 - 2018)

Nástroje pro W. A. Mozarta, nedatováno

fix na papíře | 42,2 x 29,7 cm | sign. R.

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 500 Kč