Znamení II.
121

Aleš Lamr (1943)

Znamení II., 1993

akvarel na papíře | 67 x 48 cm | sign. A. Lamr 93

VYVOLÁVACÍ CENA: 5 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 9 800 Kč