Božství - Shen
123

Jiří Straka (1967)

Božství - Shen, nedatováno

tuš na ručním papíře | 67 x 52,3 cm | opatřeno autorským razítkem | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 400 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 600 Kč