Milenci
125

Jiří Načeradský (1939 - 2014)

Milenci, 1998

akvarel a tuš na papíře | 42,2 x 29,8 cm | sign. Načeradský 98

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 400 Kč
VYDRAŽENO ZA: 6 000 Kč