Běžící žena
131

Jiří Načeradský (1939 - 2014)

Běžící žena, 2004

akvarel, pastel a tuš na papíře | 29,5 x 41,9 cm | sign. Načeradský 2004

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 6 000 Kč