Emotion I.
174

Stano Filko (1937 - 2015)

Emotion I., 1977

serigrafie | 78 x 54,5 cm | sign. Stano Filko 1977 | 3/20 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 18 000 Kč