Letní odpoledne
176

František Tavík Šimon (1877 - 1942)

Letní odpoledne, nedatováno

lept | 29,7 x 22,1 cm | sign. T. F. Šimon | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 600 Kč