V myslivně
178

Josef Lada (1887 -1957)

V myslivně, nedatováno

offset litografie | 27,5 x 43,5 cm | sign. v tisku Jos. Lada 41 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 500 Kč