Bárky
180

Jan Trampota (1889 - 1942)

Bárky, 1932

litografie | 35,1 x 45,1 cm | sign. Jan Trampota 31. 10. 31 | rámováno

VYDAVATEL
S. V. U. Mánes, 1932

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 600 Kč