Holčička
183

Richard Fremund (1928 - 1969)

Holčička, 1947

lept | 24,7 x 16 cm | sign. Fremund 47

PROVENIENCE
Získáno z pozůstalosti významného historika umění.

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč