Rozhřešení
190

Albín Brunovský (1935 - 1997)

Rozhřešení, 1974

barevná křídová litografie | 13,8 x 10,6 cm | sign. A. Brunovský 1974 | 191/200

Dílo č. 385 dle soupisu grafických prací Albín Brunovský, The Complete Graphic Work 1960 - 1997, Daniel Brunovský a Roman Fečík, Bratislava, 2004.

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 900 Kč