Rodina v Libni
192

František Gross (1909 - 1985)

Rodina v Libni, 1980

litografie | 28 x 20 cm | sign. F. Gross 80 | 30/100

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 500 Kč