Na procházce
194

Stanislav Holý (1943 - 1998)

Na procházce, nedatováno

litografie | 64,2 x 47,1 cm | sign. Stanislav Holý | 51/60

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 100 Kč