Prosba
195

Josef Jíra (1929 - 2011)

Prosba, nedatováno

litografie | 15 x 10,3 cm | sign. J. Jíra

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 300 Kč