Pocata I. Kafkovi
196

Stanislav Holý (1943 - 1998)

Pocata I. Kafkovi, nedatováno

litografie | 59,5 x 43 cm | sign. Stanislav Holý | 13/50

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 400 Kč