Hrozny
199

Vladimír Komárek (1928 - 2002)

Hrozny, nedatováno

dřevoryt | 22,5 x 31,4 cm | sign. V. Komárek | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 500 Kč