Dáma
200

Milan Kunc (1944)

Dáma, 1986

litografie | 43,5 x 32 cm | sign. M. Kunc 86

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 500 Kč