Volání
201

Václav Bláha (1949)

Volání, 1988

litografie | 76 x 54 cm | sign. V. Bláha 88 | aut. tisk

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč