Uřknutí
203

Jiří Šalamoun (1988)

Uřknutí, 1988

litografie | 43,3 x 59,2 cm | sign. Jiří Šalamoun 88 | E. A. 10/10

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 600 Kč