Lyrický list
206

Jaroslav Šerých (1928 - 2014)

Lyrický list, 1990

litografie | 33,2 x 22,7 cm | sign. J. Šerých 90 | E. A.

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 800 Kč