Pokus o stojku
214

Ivana Lomová (1959)

Pokus o stojku, 1994

litografie | 36,3 x 47,6 cm | sign. Ivana Lomová 1994 | 1/3

VYVOLÁVACÍ CENA: 900 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 100 Kč