S ptáčkem
220

Josef Jíra (1929 - 2011)

S ptáčkem, nedatováno

suchá jehla, lept, kolorováno | 12 x 8,5 cm | sign. J. Jíra

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 500 Kč