Křivé kolo
223

Eduard Ovčáček (1933)

Křivé kolo, 2003

digitální tisk | 19 x 19 cm | sign. E. Ovčáček 03 | 1/10 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 200 Kč