Konvolut, 7 ks
236

Jiří Načeradský (1939 - 2014)

Konvolut, 7 ks, 2009

litografie | 34,6 x 48,6 cm | sign. Načeradský 2009

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 300 Kč