neděle 26. června 2022
21.6. - 26.6. 2022
olej na desce | 183 x 122 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 75 000 Kč
akvarel, kvaš, tuš a tužka na papíře | 97 x 69 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
kombinovaná technika na papíře | 99 x 69,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 13 000 Kč
019
129
145