ZPRÁVA O STAVU DÍLA
INTERNETOVÁneděle 26. června 2022 od 19 h
NOVÁ SÍŇVoršilská 3, Praha 121.6. - 26.6. 202210.00 h - 18.00 h
ONDŘEJ SÝKORA+420 603 770 945info@pragueauctions.com
olej, akvarel, pastel, tuš a koláž na plexiskle | 50 x 25 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč VYDRAŽENO ZA: 9 500 Kč
Zadaný limit je závazný!