neděle 26. června 2022
21.6. - 26.6. 2022
olej na plátně | 40 x 80 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
akvarel, tuš a tužka na papíře | 50 x 69,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
litografie, poškozeno | 65 x 52,7 cm | 14/29
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
056
130
175