neděle 26. června 2022
21.6. - 26.6. 2022
olej na plátně | 70 x 70 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 69 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 69 000 Kč
kombinovaná technika na papíře a plátně, poškozeno | 135 x 135 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 29 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 31 000 Kč
litografie | 16,5 x 22 cm | A. T.
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
040
087
186