Vzletné dámy
004

Jiří Kolář (1914 - 2002)

Vzletné dámy, 1968

koláž na papíře | 29 x 20 cm | sign. JK 68 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč

neděle 26. června 2022

21.6. - 26.6. 2022