Pasáž
005

Karel Souček (1915 - 1982)

Pasáž, počátek 70. let

olej na papíře | 60 x 78 cm | rámováno

Rabasova Galerie, Muzeum Kladno

VYVOLÁVACÍ CENA: 19 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 31 000 Kč

neděle 26. června 2022

21.6. - 26.6. 2022