V krajině
006

Vladimír Novák (1974)

V krajině, 1974

olej na plátně | 102 x 102 cm | sign. vzadu V. Novák 1974

Revue Art 4/2018, str. 82, Prague Auctions, Praha, 2018

VYVOLÁVACÍ CENA: 65 000 Kč

neděle 26. června 2022

21.6. - 26.6. 2022